МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через мережу
  або заповніть усі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  Введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  Паролі не збігаються
  Увійти

  Є обліковий запис?

  XВхід
  Через мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає облікового запису?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотний дзвінок
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти

Поради щодо вибору квіткових композицій

2016-09-09 13:54:00

Про користь позитивних емоцій.

Людина, яка щодня відчуває хоча б 5 хвилин радості від квітучого гібіскуса або квіткових композицій, переживіє приблизно 60 годин приємних почуттів на рік. Чим більше куточків квартири гармонізовано та естетично організовано, чим більше в кожній кімнаті виявяється смак та індивідуальність власника, тим швидше зростає кількість годин його благополуччя. Той, хто може таким чином подвоювати, потроювати або ще більше примножувати години свого благополуччя, не тільки дбає про здоров'я, але і запускає позитивну ланцюгову реакцію. Той, хто виявляє у своїй оселі свою індивідуальність і отримує підтвердження і посилення від зовнішніх форм, збагачує цим і інші сфери життя, наприклад, партнерські відносини або професійну область.

Дуже важливо заздалегідь визначити, де Ви збираєтеся встановити композицію, і переконатися що її розмір, стиль і колір підходять для передбачуваного місця. Можливо, для створення більш затишної атмосфери у Вашій оселі достатньо поставити букет у простій вазі на кухонний стіл, або у вітальні. Навіть це привнесе в інтер'єр неповторний живий колір, ноту свіжості і новизни, а можливо, на перший план виступить їх вишуканий аромат.

Для створення затишної атмосфери під час званого обіду красиві квіти просто необхідні. Святковий обідній стіл без живих квітів здається незакінченим. Квіти для настільного букета обирають в залежності від тих страв, які можуть подаватися: вони можуть або їх доповнювати, або, навпаки, контрастувати з ними. Квіти можуть обиратися за принципом контрасту або гармонії з посудом, скатертиною.

Слід постійно пам'ятати про те, що гості повинні бачити один одного і без труднощів спілкуватися між собою. Через це настільні букети, які найчастіше ставлять в центр столу, невисокі, а квіти в них не занадто запашні, так як їх запах може не відповідати аромату страв, або може бути неприємним для будь-кого з гостей.

Розділ складено з використанням літератури:

Jenny Ravort і Susan Barry "Flower arrangement"

 

Jane Newdick "101 ideas of bouquet arrangement"

Перезвоніть мені Наш менеджер передзвонить Вам якнайшвидше Поле порожнє або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера
Зв'язатися через
Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK