МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через мережу
  або заповніть усі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  Введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  Паролі не збігаються
  Увійти

  Є обліковий запис?

  XВхід
  Через мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає облікового запису?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотний дзвінок
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар

Новини магазину

Будь в курсі останніх новин
13-02-2024 Що подарувати матері на 8 березня?

Мама — особлива людина у житті кожного з нас. Щоб дійсно порадувати її на Міжнародний жіночий день 8 Березня, ми рекомендуємо вам вибрати квіти на її смак, забезпечивши їх якимось приємним чи практичним подарунком. Подумайте, що б вона хотіла отримати від вас як презент? 

12-02-2024 Що подарувати дівчині на День святого Валентина?

День всіх закоханих, також широко відомий як День святого Валентина — випадок, ідеальний для вираження своїх почуттів. 

12-02-2024 Найкращий подарунок дівчині на 8 березня

Міжнародний жіночий день, 8 березня, — це свято, що вихваляє любов, витонченість жіночої половини людства, і ту гігантську частину, яку жінки займають у серцях чоловіків. Тому дуже важливо привітати свою дівчину зі святом, подарувавши щось приємне та миле, щоб вона не думала, що байдужа до вас. 

21-01-2024 Коли варто дарувати великі та величезні букети квітів?

Чи можна знайти щось більш вражаюче, ніж величезний букет живих квітів, поданий у подарунок. Таким жестом можна висловити різні емоції і почуття. Однак великі композиції квітів актуальні далеко не завжди. Коли ж має сенс вручити такий розкішний подарунок?

20-01-2024 Які квіти найчастіше дарують на 8 березня?

Найкращий спосіб порадувати будь-яку дівчину на 8 березня — піднести букет запашних квітів, здатний передати ваші щирі почуття та емоції, а також підкреслити жіночність та красу прекрасної статі. Величезна кількість квітів, доступних сьогодні, створює справжню проблему вибору. Люди не перестають ставити питання: які ж квіти прийнято дарувати у Міжнародний жіночий день?

19-01-2024 Ромашки різних кольорів. Про що говорить колір ромашки?

Ромашка — одна з найвідоміших квіток у світі. З ромашкою пов'язано безліч повір'їв. На ній ворожать на кохання, а в давні часи ромашку вважали символом життя завдяки цілющим властивостям рослини (та й сьогодні багато хто любить ромашковий чай). 

19-01-2024 Що означають соняшники мовою квітів?

Соняшники є одними з найяскравіших і життєрадісних квітів. У сучасній флористиці ці «сонячні» квіти все частіше використовуються для різних букетів та композицій. Але що ж означають соняшники мовою квітів?

20-11-2023 Які квіти принести на похорон?

Дарити квіти прийнято не лише з радісних та урочистих випадків. У нашому житті трапляються й сумні події. Немає більш коректного та щирого способу висловити скорботу та принести співчуття, ніж піднести доречний букет квітів. Така традиція бере свій початок ще у далекому минулому. Однак треба чітко розуміти, які квіти будуть доречними для похорону.

1 2 3 4 5 6 ... 19
Перезвоніть мені Наш менеджер передзвонить Вам якнайшвидше Поле порожнє або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера
Зв'язатися через
Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK