МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через мережу
  або заповніть усі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  Введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  Паролі не збігаються
  Увійти

  Є обліковий запис?

  XВхід
  Через мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає облікового запису?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотний дзвінок
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар

Які квіти принести на похорон?

2023-11-20 01:08:22

Дарити квіти прийнято не лише з радісних та урочистих випадків. У нашому житті трапляються й сумні події. Немає більш коректного та щирого способу висловити скорботу та принести співчуття, ніж піднести доречний букет квітів. Така традиція бере свій початок ще у далекому минулому. Однак треба чітко розуміти, які квіти будуть доречними для похорону.

Як підібрати відповідні квіти

Траурна композиція покликана висловити співчуття та підкреслити індивідуальність померлого. Адже саме на згадку про нього організують захід. Якихось строгих правил щодо квітів не існує. Вибір найчастіше залежить від ваших особистих стосунків із померлою людиною, а також її особливостями.

Існують кілька найбільш прийнятних тонів, які використовуються в жалобних композиціях:

 • Білий. Це, мабуть, один із універсальних відтінків у флористиці. З його допомогою можна створити легку, ніжну та витончену композицію для похорону. Цей колір символізує чистоту та щирість, які ви зможете висловити своїм букетом. Часто використовують троянди, лілії та хризантеми.
 • Червоний. Це ще один класичний колір, який є актуальним для різних випадків. Подібний відтінок додає глибини композиції і дозволяє висловити щиру любов, повагу та захоплення. Традиційними червоними квітами для похорону є троянди та гвоздики.
 • Рожевий. Як більш «легкій» альтернативи червоному підійдуть ніжні рожеві тони. Рожеві квіти дозволять виразити почуття болю від втрати дорогого друга чи подруги. Вони символізують ніжні почуття та трепет. Актуальними видами є троянди, хризантеми та гвоздики.
 • Фіолетовий. Квіти такого кольору виражають суворість, міцні стосунки та повагу. Це відмінний вибір, щоб вшанувати пам'ять старого друга або віддати шану начальнику.

Зовсім необов'язково суворо дотримуватися якихось рекомендацій щодо кольору та конкретних рослин. Відтінки та квіти можна компонувати для створення унікальних жалобних композицій, а також доповнювати іншими, менш традиційними кольорами. Так, у похоронних композиціях нерідко використовуються відтінки національного прапора, що є особливо актуальним, коли необхідно проводити в останній шлях людини, яка віддала життя за батьківщину. Траурні композиції також можуть доповнюватися соковитою зеленню, ягодами, сухоцвітами та іншими декоративними елементами. Вони виконуються у вигляді вінків, вертикальних, вільних та навіть каскадних букетів.

Траурні композиції BUKETEXPRESS

Зібрати якісний і придатний до такої сумної події букет здатний лише досвідчений флорист. Професіонали Букет Експрес мають великий досвід роботи з різними кольорами. Вони допоможуть створити букет з нуля або зібрати композицію з урахуванням ваших власних побажань і переваг. Ми пропонуємо лише свіжі витончені квіти, доступні ціни, а також швидку доставку.

Перезвоніть мені Наш менеджер передзвонить Вам якнайшвидше Поле порожнє або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера
Зв'язатися через
Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK