МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через мережу
  або заповніть усі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  Введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  Паролі не збігаються
  Увійти

  Є обліковий запис?

  XВхід
  Через мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає облікового запису?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотний дзвінок
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти

Типи букетів

2023-11-20 01:05:02

Створення квіткових композицій — це справжнє мистецтво, результат якого здатний донести різні почуття і висловити емоції. Ось чому складання букетів потребує професіоналізму, знань та досвіду. Сучасні букети дуже численні та різноманітні. Їх відрізняють форма, зміст та емоційний посил.

Різновиди квіткових композицій

Усім відомо, що композиції можна розділити на монобукети та змішані букети. Перші складаються з одного виду кольорів і зазвичай виконуються в єдиній гамі кольорів. Друга група є більш різноманітними композиціями, що являють собою гармонійне поєднання різних квіток і відтінків.

Також слід розуміти, що букети поділяються на види відповідно до форми:

 • Класичні. Це всім відомі круглі букети, які є гарними для урочистих заходів. Їх можна сміливо дарувати на весілля чи ювілей, якщо винуватець урочистостей дотримується консервативного стилю. Класику характеризує ідеальна форма та рівномірність.
 • Асиметричні. Це так звані «вільні букети», що створюють враження якоїсь недбалості. Однак, насправді, створення композиції потребує вражаючих навичок, адже кожен букет має певну структуру, підібрану відповідно до способу укладання стебел. Вільні композиції можуть бути трикутними, односторонніми, діагональними і т.д. Обмежити тут може лише ваша власна фантазія.
 • Вертикальні. Це ще один найпоширеніший тип букетів, який передбачає розміщення всіх стебел в одній площині. Як основа переважно підбираються квітки з великими стеблами. Букет виглядає статним і витягнутим. Нерідко такі композиції успішно доповнюються декоративною зеленню, сухоцвітами та іншими елементами, що надають букету унікальності. При цьому композиції досить мінімалістичні, і тому чудово підходять як подарунок для чоловіка.

Букети можуть відрізнятися і за тематикою, відповідно до якої підбирається не лише форма, а й композиція кольорів. Залежно від випадку можна придбати:

Букети BUKETEXPRESS

Зібрати найкращий букет, що відповідає нагоді, можуть винятково досвідчені флористи. Професіонали Букет Експрес створять унікальну композицію із найсвіжіших кольорів. Ми пропонуємо різні типи букетів, а також швидку доставку за адресою прямо в день замовлення. Порадуйте своїх близьких чудовими пахучими букетами!

Перезвоніть мені Наш менеджер передзвонить Вам якнайшвидше Поле порожнє або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера
Зв'язатися через
Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK