МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через мережу
  або заповніть усі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  Введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  Паролі не збігаються
  Увійти

  Є обліковий запис?

  XВхід
  Через мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає облікового запису?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотний дзвінок
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти

Подарунки до Дня Святого Валентина

2016-09-09 13:53:00

День Святого Валентина святкували не завжди, проте офіційно День закоханих відзначається вже більше 16 століть. Виникнення цього свята має давнє коріння і дуже таємниче походження. Але це далеко не єдине свято Любові, яке святкували наші пращури. Ще з часів язичницьких культур відоме свято, яке відзначали стародавні римляни в середині лютого - Lupercalia - фестиваль еротизму на честь богині Любові, яку називали - Februata. У стародавній Русі відзначали своє свято на початку літа. Його виникнення пов'язували з легендою про велике кохання Петра і Февронії і присвятили Купалі, язичницькому богові, синові Перуна.

І хоча свят закоханих було багато, по наш час відзначається лише одне - День Святого Валентина. Історію його виникнення знає не кожен, адже походження його дуже давнє.

Ця історія починається приблизно з 269 року, коли правителем в Римській Імперії був Клавдій II. Римське військо, ведучи постійні завойовницькі війни, в яких гинуло багато солдатів, стало гостро потребувати поповнення. Воєначальник був переконаний, що головною причиною нестачі солдат є шлюби, адже закохані легіонери думають про славу Римської Імперії набагато менше, ніж про те, як прогодувати свою сім'ю. Тому, імператором було видано указ, який забороняв легіонерам одружуватися. Будь-яка людина, від солдата до письменника, прагне створити сім'ю, і ніякий наказ не в змозі заборонити бажання кохати і бути коханим. У той далекий час жив священик на ім'я Валентин, який таємно вінчав легіонерів із їх коханими. Валентин допомагав складати і передавав листи, любовні записки, квіти і подарунки дружинам солдатів, а якщо між подружжям виникала сварка, він мирив їх. Рано чи пізно таємне стає явним. Римський імператор дізнався про діяння священика, який наважився не послухатися наказу, і засудив його до смертної кари. Валентина посадили в тюрму, в якій він чекав смертного вироку. Найсумніше в цій історії те, що сам священик давно був закоханий в дочку в'язничного наглядача, який повинен був привести вирок у виконання. За кілька днів до своєї загибелі Валентин наважився зізнатися в своїх почуттях. Він написав прощального листа, в якому писав про своє пристрасне і нерозділене кохання і підписав лист - «Твій Валентин».

Ця історія не могла залишитися непоміченою, адже Валентин допоміг багатьом закоханим парам, а сам постраждав в ім'я благої справи. Через кілька років католицька церква підносить Валентина в ранг святих і день 14 лютого оголошує святом всіх закоханих і назває в його честь. Так насправді було чи інакше, але День святого Валентина відзначається всіма закоханими парами. Невід'ємним атрибутом свята стало дарувати квіти разом з «валентинками» - листівками з любовними чотиривіршами або просто зізнанням в коханні. На цей день в році приходиться найбільша кількість вінчань або весіль. Так як багато хто вважає, що вінчання в День святого Валентина не лише романтично, а й запорука довгої любові і вірності подружжя.

На щастя, в наш час закоханих пар ніяк не зменшилося. Підтримуючи традицію, пари дарують один одному квіти з «валентинкою». Але як правильно і оригінально оформити святковий букет, і який підібрати подарунок, знає не кожен.

 

Букет повинен складатися з тих квітів, які дуже любить Ваша друга половинка, що підкреслить Вашу увагу і турботу до неї. Допомогти в цьому зможе «Buket-express», в якому працюють високопрофесійні флористи, вони створять букет за Вашим описом, з урахуванням всіх вимог. Доставка квітів здійснюється по всьому світу, тому будьте впевнені, що де б не знаходилось Ваше Кохання, воно обов’язково отримає привітання.

Перезвоніть мені Наш менеджер передзвонить Вам якнайшвидше Поле порожнє або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера
Зв'язатися через
Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK