МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через мережу
  або заповніть усі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  Введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  Паролі не збігаються
  Увійти

  Є обліковий запис?

  XВхід
  Через мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає облікового запису?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотний дзвінок
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар

Коли варто дарувати великі та величезні букети квітів?

2024-01-21 13:37:09

Чи можна знайти щось більш вражаюче, ніж величезний букет живих квітів, поданий у подарунок. Таким жестом можна висловити різні емоції і почуття. Однак великі композиції квітів актуальні далеко не завжди. Коли ж має сенс вручити такий розкішний подарунок?

Що це великі букети?

Великі квіткові композиції — це справжнє мистецтво, адже скомпонувати велику кількість стебел та бутонів у єдиний ансамбль не так просто. Великі букети зазвичай включають щонайменше 20 квіток, а деякі можуть включати і більше сотні (як у випадку зі 101 і більше трояндою).

Букети-гіганти — це найчастіше об'ємні композиції, які можуть включатися як однакові, і різні квітки. Подібні букети в більшості випадків не вимагають додаткового декору у вигляді зелені та інших елементів, оскільки велика кількість бутонів з лишком компенсує будь-яке оформлення. Для скріплення та фіксації букета переважно використовують спеціальні коробки, плівку, фоаміран або сітку.

Для створення великих букетів особливою популярністю користуються:

При зборі такого букета важлива техніка, що використовується. Найбільш популярна кругла форма композиції. У цьому випадку важливо вибрати квіти однієї форми, кольору та довжини стебла для створення гармонійного ансамблю. Спочатку формується основа (центр) композиції, після чого решта рослин укладається навколо під ухилом. Чим більше квіток у букеті, тим сильнішим буде ухил. Величезні букети з троянд (особливо довгих) формують за допомогою паралельної техніки.

Коли актуальні великі букети?

Великі квіткові композиції завжди виглядають шикарно та помпезно. Такий подарунок говорить не тільки про ваші серйозні наміри, сильні почуття та захоплення, але й підкреслює ваш статус, оскільки вартість подібних букетів досить висока. Остання пов'язана з великою кількістю квітів, що входять у букети, а також з копіткою роботою флористів, які працюють над створенням цього витвору мистецтва.

Перш ніж дарувати великий букет квітів, переконайтеся, що це доречно. В іншому випадку ви можете злякати молоду дівчину або створити невірне враження про себе. Найбільш актуально зробити такий чудовий подарунок у таких ситуаціях:

 • річниця весілля;
 • День народження коханої жінки;
 • ювілей подруги чи родички;
 • начальнику на честь важливої події;
 • народження дитини і т.д.

Великі букети дозволяють відзначити значущість людини чи певної події. А завдяки об'єму композицій можна створювати справжні шедеври у певних палітрах кольорів.

Вибір правильного букета-гіганта — складне завдання, яке потребує врахування таких нюансів як:

 • відносини та наявність родинних зв'язків з адресатом;
 • стать одержувача;
 • вік одержувача;
 • особливості урочистостей;
 • уподобання адресата.

Все це допоможе визначитися не тільки з певним сортом або сортами квітів, але й кількістю квітів у композиції, а також кольоровою гамою.

Скласти великий букет досить складно, тому варто доручити цю справу досвідченим флористам. Професіонали компанії BUKETEXPRESS мають вражаючий досвід роботи із величезними букетами різного наповнення. В асортименті представлені виключно свіжозрізані квіти, які довгий час радуватимуть своєю красою та ароматом. Тут ви зможете вибрати одну з композицій, що сподобалися, або замовити авторський букет, виконаний відповідно до ваших побажань.

Перезвоніть мені Наш менеджер передзвонить Вам якнайшвидше Поле порожнє або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера
Зв'язатися через
Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK