МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через соціальну мережу
  або заповніть всі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  паролі не співпадають
  Увійти

  Є аккаунт?

  XВхід
  Через соціальну мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає аккаунта?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотній зв'язок
УКРАЇНА
М. КИЇВ
LIFECELL
КИЇВСТАР
МТС
МТС
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти
УКРАЇНА
М. КИЇВ
LIFECELL
КИЇВСТАР
МТС
МТС
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти

Гарантія

Багато людей з недовірою ставляться до покупок в інтернеті, і тим більше до придбання такого тендітного товару, як квіти та букети, т. я. бояться бути ошуканими і не отримати того, чого очікували. Компанія BUKETEXPRESS вже 23 роки працює на українському та міжнародному квітковому ринку. Ми встигли заслужити довіру наших клієнтів і маємо велику кількість постійних покупців.

BUKETEXPRESS  - це чітке дотримання зазначених строків. Ми не з чуток знаємо, наскільки важливо доставити букет вчасно. Квіти, як правило, даруються на свято або з метою зробити оригінальний сюрприз, тому дотримання термінів доставки має бути беззаперечним. Ми гарантуємо доставку по Україні, а також в будь-яку точку земної кулі протягом однієї доби. В межах Києва доставка здійснюється за дві години, починаючи з моменту оформлення замовлення.

BUKETEXPRESS  - це гарантія якості. У цьому питанні не може бути ніяких «а якщо». Ми гарантуємо, що наші квіти будуть завжди свіжими, букети будуть ідеально тримати форму, відповідати заявленому опису і фото. Ми працюємо з провідними флористами і декораторами, тому наші квіткові композиції володіють еталонною якістю.

BUKETEXPRESS  - це бездоганне дотримання умов замовлення. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта. Менеджер компанії уважно вислухає всі ваші побажання, проконсультує і допоможе з вибором того чи іншого сорту квітів. Ми нічого не приховуємо від своїх клієнтів, в режимі реального часу за допомогою веб камер, встановлених в наших салонахви можете слідкувати за тим, як збирається ваш букет.

BUKETEXPRESS  - це конфіденційність. Всі контактні дані, які ви вказуєте при оформленні замовлення, недоступні для сторонніх осіб і надійно охороняються нашою службою інформаційної безпеки.

BUKETEXPRESS  - це безпечні грошові платежі. Ми офіційно співпрацюємо з провідними онлайн системами приймання і відправлення грошових платежів. Всі перекази кодуються і обробляються на захищених банківських серверах. Ми гарантуємо, що ваші особисті дані і номери кредитних карт будуть недоступні для зловмисників.

Додаткові гарантії. У нашому житті завжди має місце форс-мажорна ситуація або людський фактор, від цього не захищені навіть самі налагоджені системи. У тому випадку, якщо з тієї чи іншої причини ваше замовлення було затримане або чимось вас не влаштовує, ви можете подати нам претензію на електронну пошту протягом однієї доби. Ми вирішемо це питання. Команда BUKETEXPRESS завжди йде на зустріч своїм клієнтам, ми гарантуємо, що ви залишитеся задоволені нашою співпрацею. Телефонуйте нам і поспішаєте дарувати радість дорогим вам людям!

 

Будьте в курсі останніх новин
Передзвоніть мені Наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше Поле пусте або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK