МЕНЮ
 • Знижки
 • Оплата
 • Доставка
 • Корп. клієнтам
 • Гарантія
 • Про нас
 • Салони
 • Конфіденційність
 • Контакти
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через соціальну мережу
  або заповніть всі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  паролі не співпадають
  Увійти

  Є аккаунт?

  XВхід
  Через соціальну мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає аккаунта?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотній зв'язок
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти

Різдвяні вінки

30-11-2019

Різдво ... Казковий і чудовий час ... У кожному будинку запалюються свічки, сім'ї збираються за святковим столом. Важко повірити, що цей сімейне свято відзначається християнами всього світу вже півтори тисячі років! Святкування Різдва було офіційно встановлено в четвертому столітті за указом імператора Костянтина, який зупинив багатовікові гоніння на християн. Незважаючи на певні відмінності в католицькій і православній трактуванні цього свята, в символіці є багато спільного: прикрашена ялинка, свічки, милі янголята, і багато іншого.

Серед новорічної мішури, блиску ялинкових прикрас, блискучих гірлянд і інших атрибутів свята особливе місце займає різдвяний вінок. Традиція прикрашати їм вхідні двері або святковий стіл прийшла до нас із західних країн не так давно. Але вже стала досить популярною: адже це не просто прикраса - а древній і дуже глибокий символ одного з найшанованіших у християнстві свят, в якому знайшли відображення основні принципи релігії.

Різдвяний вінок, вінок Адвенти (Advent Wreath або Advent Crown) складався з ялинових гілочок, стрічок і чотирьох свічок. Їм прикрашали стіл або вертикально закріплювали в будинку. В перше з чотирьох неділь до католицького Різдва запалювалася перша свічка, в другу, відповідно - дві свічки, і так далі. Коли саме в різдвяні традиції був введений вінок Адвенти точно сказати складно, в різних джерелах різні дані. В одних говориться, що точної дати немає, відомо лише, що ще давні германські народи, готуючись до Різдва, виготовляли такі вінки і поширювали їх по сусідніх селах. Найвідоміша версія його походження інша. Гамбурзький лютеранський теолог Йоганн Хінріхом Віхерна, який взяв кількох дітей із сімей бідняків на виховання, в 1839 році зробив вінок зі старого колеса і гілок ялини зі свого саду і прикрасив його свічками і атласною стрічкою. Щонеділі діти додавали в вінок одну велику свічку, стрічки і ялинові шишки. Так дітям простіше було відраховувати дні до приходу Різдва.

Різдвяний вінок в католицькому світі асоціюється з земною кулею і сторонами Світу. Коло символізує собою світ і вічне життя, зелені гілки ялини - колір життя на Землі, а свічки - світ, який освітить весь світ в Різдво. Зазвичай католицькі різдвяні вінки прикрашають трьома фіолетовими і однієї рожевої свічкою, що символізують кольори богослужінь Адвенту. Рожеву свічку запалюють в третю неділю до Різдва, що називається Guadete, тобто - Радійте!