МЕНЮ
 • Знижки
 • Оплата
 • Доставка
 • Корп. клієнтам
 • Гарантія
 • Про нас
 • Салони
 • Конфіденційність
 • Контакти
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через соціальну мережу
  або заповніть всі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  паролі не співпадають
  Увійти

  Є аккаунт?

  XВхід
  Через соціальну мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає аккаунта?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотній зв'язок
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти

Польові квіти

01-06-2018

Польові квіти - це свій особливий, не вибагливий у догляді вид квітів. Вони не у всіх викликають таке захоплення, як, наприклад, троянди. Але коли проїжджаєш повз поля всього засіяного маками, ромашками, волошками і т.д., то просто неможливо відірвати погляд від цих простих, ніжних і дуже красивих польових квітів. Адже так і хочеться зупинитися, вийти з машини і пробігти по цій «хмарі» з квітів. А який запах від них виходить, здається, що знаходишся в казці і забуваєш про всі свої проблеми.

Давно, коли людина ще не почала покращувати рослини, польові квіти були найкращим подарунком. Дівчата плели шикарні вінки з цих ніжних квіточок, а добрі молодці збирали букети з лютиків і ромашок, і дарували дівчатам. Є в цих кольорах якась історична романтика. Бо часом, зібраний миленький букетик з волошок, викличе у вас набагато більше почуттів, ніж оберемок троянд.

А скільки ромашок допомогли дівчатам у ворожінні на «любить не любить». Як щиро діти радіють збираючи відцвітаючі кульбаби, пускаючи на вітер мільйони білих маленьких парашутистів.

Краса красою, а скільки серед польових квітів є лікарських рослин. Яскраві представники цього виду: ромашка, дзвіночок, фіалка собача і ще багато-багато інших.

Назва польових квітів дуже велика кількість, за підрахунками вчених їх становить близько п'яти сотень тисяч видів, але з них описано тільки 290.

У наш час дуже модно і практично вирощувати польові квіти на наших садових клумбах. По-перше, вони прекрасно поєднуються, і навіть додають родзинку, з декоративними квітами. А по-друге, за ними практично не треба ніякого догляду, вони звичні до будь-яких природних стихій.

 

Магія польових квітів

 

Взяти, наприклад самі звичайні і найкрасивіші польові квіти - волошки. Волошка це символ святості, чистоти, привітності та ввічливості, хлоп'ячої краси і добра. Волошки - запашна лікувальна трава із синіми кольорами, сильним стійким запахом. Коли селяни розводили їх поблизу своїх осель, волошки мали широке ритуальне застосування - їх клали за ікони, прикрашали хрести в церквах, святили на Маковія (1 серпня), на Спаса (6 серпня). На Трійцю з волошок плели обрядові вінки. На думку етнографів, сакралізація цієї рослини пов'язана з легендами про знаходження хреста Господнього. На місці, де євреї сховали хрест Спасителя, виросла пахуча й цілюща трава, яку на Україні назвали "волошки". За іншою легендою, рослина отримала назву від імені святого Василя Великого, який нібито за життя дуже любив квіти і зелень і завжди прикрашав ними свій будинок. Васильки іноді були атрибутом весільної обрядовості, ними кропили молодих, з них робили купіль для дітей при хворобах. Також вони символізують святість, чистоту, красу коханої.