МЕНЮ
 • Знижки
 • Оплата
 • Доставка
 • Гарантія
 • Про нас
 • Салони
 • Конфіденційність
 • Контакти
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через соціальну мережу
  або заповніть всі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  паролі не співпадають
  Увійти

  Є аккаунт?

  XВхід
  Через соціальну мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає аккаунта?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотній зв'язок
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти

Підготовка до Хеллоуїну

09-10-2018

 Якщо ви вже думаєте про те, якого числа Хеллоуїн 2018 і як провести його весело - ця стаття для вас! В Україні свято тільки набирає популярності, залучаючи все більше шанувальників і критиків.

 

                                                           Історія

 

   Кельтське свято Хеллоуїн або Ніч напередодні Дня всіх святих відзначають щорічно в ніч з 31 жовтня на 1 листопада. Племена, які проживають на території сучасних Ірландії, Шотландії та Англії ділили рік на два сезони - зиму і літо, і 31 жовтня був останнім днем в році. Згідно з традиціями, саме в ніч з 31 жовтня на 1 листопада злі духи проникали в світ людей. Для того, щоб захиститися від них, було прийнято вбиратися у страшні костюми.

 

   У 19 столітті багато ірландці, шотландці та англійці емігрували до Нового Світу. Свято перекочував разом з ними і на сьогоднішній день з найбільшим розмахом Хеллоуїн відзначають в США і Канаді. А справжніми столицями свята стали Нью-Йорк і Лос Анджелес.

 

                                              Як відзначають Хеллоуїн

 

   В Україні свято відзначають порівняно недавно, але Хеллоуїн вже встигли полюбити все від малого до великого. Найбільш активно його відзначає молодь. У нічних клубах вже традиційно в ніч з 31 жовтня на 1 листопада влаштовують Halloween-party, де діє обов'язковий дрес-код. Також проводять різні конкурси - на кращий костюм і на найстрашніший грим.

 

   Відзначати його можна і вдома - багато влаштовують вечірки, де дивляться страшні фільми і розповідають моторошні історії при свічках.

 

   Найпопулярніші костюми в Ніч на передодні Дня всіх святих - відьми, чорти, приведення, вампіри, а також негативні персонажі з мультиків і фільмів.

 

   Останні роки, в ніч з 31 жовтня на 1 листопада переодягнених дітей і молодих людей можна зустріти навіть на вулиці.

 

                                              Атрибути свята Хеллоуїн

 

   Підготовка до Хелловіну починається задовго до самого свята. Люди, що відзначають свято, прикрашають свої квартири гарбузами, штучної павутиною, свічками і сухими листям. Традиційними кольорами свята вважаються помаранчевий і чорний.

 

   Не обійтися на Хеллоуїн і без головного атрибуту свята - Світильника Джека, якого роблять з круглої гарбуза і ставлять всередину свічку.

 

                                          Звідки з'явився Світильник Джека

 

   Традиція вирізати страшне обличчя з гарбуза існує вже багато століть. Існує легенда про жадібний коваля і п'яниці Джека, який тричі обдурив диявола і виторгував собі довгі роки безтурботного життя, а також обіцянку не претендувати на його душу після смерті. Коли п'яниця помер, в рай його душа також не потрапила. Джек був змушений поневірятися по землі в очікуванні Судного дня, освітлюючи собі дорогу шматочком вугілля, який він поклав в порожню гарбузову головку. Таким чином Світильник Джека по кельтської традиції вважався ліхтарем, який допомагає душам знайти шлях в чистилище.

 

   Зараз же вважається, що якщо ліхтар з гарбуза у вигляді злого особи поставити на поріг свого будинку - він буде відганяти злих духів.

 

   До Хеллоуїну можна спостерігати саме різне ставлення: хтось називає свято «чужим», хтось нарікає на небезпечну імітацію нечистої сили, а хтось з нетерпінням чекає тієї ночі, коли можна перетворитися на вампіра або зомбі.

 

  Маючи багатий досвід, флористи Букет-експрес допоможуть доповнити ваш свято квітковими композиціями і декором.