МЕНЮ
 • Знижки
 • Оплата
 • Доставка
 • Корп. клієнтам
 • Гарантія
 • Про нас
 • Салони
 • Конфіденційність
 • Контакти
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через соціальну мережу
  або заповніть всі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  паролі не співпадають
  Увійти

  Є аккаунт?

  XВхід
  Через соціальну мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає аккаунта?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотній зв'язок
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти

Хризантема - квітка імператорів

13-10-2019

Хризантема - квітка імператорів

 На питання, яка квітка могла б символізувати Японію, більшість людей назвуть сакуру.  Однак «офіційна» японська квітка - це хризантема, і зображення 16-пелюсткової хризантеми використовується як символ імператорського дому.  В Японії немає встановленого законодавством символічної квітки або герба, однак же імператорську хризантему ви можете бачити на обкладинці японського паспорта, на деяких монетах і на дверях японських дипломатичних представництв за кордоном.

 

 Хризантеми були завезені в Японію з Китаю в період Нара (710-794) в якості лікарської рослини.  Вони часто згадуються в поетичній збірці «Збори старих і нових пісень Японії», створеному в період Хейан (794-1192), що вказує на його популярність серед придворних не тільки в якості медичного, а й декоративного квітки.  Вважається, що він почав використовуватися як герб імператорів після того, як імператор Го-Тоба (1180-1239) обрав його в якості особистої емблеми.

 

Тільки в Японії існує більше 350 різновидів хризантем, а всього в світі їх близько 200 000. Японські різновиди називають словом вагіку, «японські хризантеми».  Виведені в період Едо (1603-1868) вагіку з їх особливими квітами і формами називаються котенгіку, «класичні хризантеми».  Вагіку поділяють на три основні категорії за розміром - великі оогіку, середні тюгіку і маленькі когіку.  У оогіку з квітами діаметром 18 см і більше виділяють ацумоно, «товсті», кудамоно, «трубчасті», і ітімондзі, плоскі квіти з двома шарами пелюсток, хризантема цього типу і послужила прототипом імператорського символу.  Тюгіку з квітами 9-18 сантиметрів часто використовують для похоронних прикрас, а дрібні когіку - в бонсай, як кімнатних квітів або на садових клумбах.

Хризантема і флористика

 

Хризантеми добре поводяться в зрізаному вигляді і при правильному догляді можуть простояти у вазі до трьох тижнів.

 

У флористиці хризантеми можна використовувати як основний квітка, на який в першу чергу звертають увагу в букеті або композиції.  Для таких цілей ми використовуємо красиві великі сорти, обрамляючи їх підтримують колірну гамму і доповнюють загальну картину більш дрібними квітами або зеленню.

 

Наприклад, якщо одержувач чоловік - можна подарувати йому моно-букет з великих, міцних хризантем в глибоких і стриманих тонах.

 

Якщо це молода, романтична дівчина, хороший варіант це підібрати поєднання великих, середніх і грайливих дрібних хризантем, наприклад, в світло-рожевій гаммі.

 

 Хризантема - найпрекрасніший багатогранний квітка, сорт і колір якого можна підібрати для будь-кого.  Вона не втомлюється нас радувати своїм різноманіттям і красою.  Її велич і краса полонять з першого погляду