МЕНЮ
 • Знижки
 • Оплата
 • Доставка
 • Гарантія
 • Про нас
 • Салони
 • Конфіденційність
 • Контакти
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через соціальну мережу
  або заповніть всі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  паролі не співпадають
  Увійти

  Є аккаунт?

  XВхід
  Через соціальну мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає аккаунта?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотній зв'язок
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти
УКРАИНА
м. Київ
Київстар
МТС
LIFECELL
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти

Хризантема - королева осіннього саду

23-09-2016

Восени хризантеми радують своєю витонченою красою. У той час, коли у більшості садових квітів вже закінчився період вегетації, хризантеми розпускають пишні кошики своїх квіток в палісадниках, в квіткових горщиках і вздовж садових доріжок.

У перекладі з латині, хризантема означає «золотоквіткова». Назва сортів хризантем самі по собі говорять про красу і дарують радість і посмішку - «Захмарні вершини», «Весняний світанок», «Радість повернення».

Завдяки знахідкам археологів вдалося встановити, що одними з перших хризантеми стали вирощувати в Китаї, причому сталося це приблизно в 500 р до н.е. В Японії хризантема з'явилися пізніше, проте жителі країни висхідного Сонця поставилися до цієї прекрасної квітки з набагато більшим трепетом і повагою, ніж китайці. Через деякий час її навіть зробили національним символом. Члени імператорського дому мали право носити розкішний одяг із зображенням хризантеми, і на літературних змаганнях поети все частіше оспівували красу цієї квітки. Згодом японці стали зображати її на гербах і монетах, а також заснували високу нагороду - орден Хризантеми.

Частково ставлення японців до хризантеми виражено в самій назві цієї квітки - «Кіку», що означає «Сонце». Вчені пов'язують це з припущенням, що спочатку всі хризантеми були тільки жовтого кольору, і тільки завдяки старанням селекціонерів з'явилися квіти з бутонами білого, помаранчевого, червоного та інших відтінків. Згідно японської флористичної символіки, ця квітка дарує довголіття, удачу, щастя і тепло. Даруючи її, японці бажають один одному всього найкращого, Сонця, що висвітлює життєвий шлях, що зігріває серце теплом.

В Японії засноване особливе свято - день Хризантеми. Передбачається, що в цей день люди повинні милуватися красою квітки і думати про своє минуле, про вже пройдений відрізок життєвого шляху, допущені ними помилки, а також про мудрість, яку повинен набути кожен, подолавши ті чи інші випробування. Хризантема, як Сонце, повинна висвітлювати шлях людини і допомагати їй зрозуміти, як потрібно жити далі.

Хризантеми бувають різних кольорів і видів, що дозволяє створити унікальний і красивий букет для будь-якого свята. У світі є понад 150 видів цих квітів. Хризантема може бути з великими квітками або кущова. Кулясті хризантеми будуть чудовим подарунком для дружини, коханої дівчини, як символ любові і ніжності. Для жінок у віці підійдуть яскраві відтінки кольорів - вишневі, червоні, винно - червоні. Жовтуваті квіти, що символізують благородство, впливовість і багатство підійдуть в якості подарунка чоловікам. Хризантеми можуть довго зберігати свій зовнішній вигляд, це дозволяє дарувати їх всім і на всі свята.