МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через соціальну мережу
  або заповніть всі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  паролі не співпадають
  Увійти

  Є аккаунт?

  XВхід
  Через соціальну мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає аккаунта?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотній зв'язок
УКРАЇНА
М. КИЇВ
LIFECELL
КИЇВСТАР
МТС
МТС
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти
УКРАЇНА
М. КИЇВ
LIFECELL
КИЇВСТАР
МТС
МТС
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти

Подарунки до Дня Святого Валентина

09-09-2016

День Святого Валентина святкували не завжди, проте офіційно День закоханих відзначається вже більше 16 століть. Виникнення цього свята має давнє коріння і дуже таємниче походження. Але це далеко не єдине свято Любові, яке святкували наші пращури. Ще з часів язичницьких культур відоме свято, яке відзначали стародавні римляни в середині лютого - Lupercalia - фестиваль еротизму на честь богині Любові, яку називали - Februata. У стародавній Русі відзначали своє свято на початку літа. Його виникнення пов'язували з легендою про велике кохання Петра і Февронії і присвятили Купалі, язичницькому богові, синові Перуна.

І хоча свят закоханих було багато, по наш час відзначається лише одне - День Святого Валентина. Історію його виникнення знає не кожен, адже походження його дуже давнє.

Ця історія починається приблизно з 269 року, коли правителем в Римській Імперії був Клавдій II. Римське військо, ведучи постійні завойовницькі війни, в яких гинуло багато солдатів, стало гостро потребувати поповнення. Воєначальник був переконаний, що головною причиною нестачі солдат є шлюби, адже закохані легіонери думають про славу Римської Імперії набагато менше, ніж про те, як прогодувати свою сім'ю. Тому, імператором було видано указ, який забороняв легіонерам одружуватися. Будь-яка людина, від солдата до письменника, прагне створити сім'ю, і ніякий наказ не в змозі заборонити бажання кохати і бути коханим. У той далекий час жив священик на ім'я Валентин, який таємно вінчав легіонерів із їх коханими. Валентин допомагав складати і передавав листи, любовні записки, квіти і подарунки дружинам солдатів, а якщо між подружжям виникала сварка, він мирив їх. Рано чи пізно таємне стає явним. Римський імператор дізнався про діяння священика, який наважився не послухатися наказу, і засудив його до смертної кари. Валентина посадили в тюрму, в якій він чекав смертного вироку. Найсумніше в цій історії те, що сам священик давно був закоханий в дочку в'язничного наглядача, який повинен був привести вирок у виконання. За кілька днів до своєї загибелі Валентин наважився зізнатися в своїх почуттях. Він написав прощального листа, в якому писав про своє пристрасне і нерозділене кохання і підписав лист - «Твій Валентин».

Ця історія не могла залишитися непоміченою, адже Валентин допоміг багатьом закоханим парам, а сам постраждав в ім'я благої справи. Через кілька років католицька церква підносить Валентина в ранг святих і день 14 лютого оголошує святом всіх закоханих і назває в його честь. Так насправді було чи інакше, але День святого Валентина відзначається всіма закоханими парами. Невід'ємним атрибутом свята стало дарувати квіти разом з «валентинками» - листівками з любовними чотиривіршами або просто зізнанням в коханні. На цей день в році приходиться найбільша кількість вінчань або весіль. Так як багато хто вважає, що вінчання в День святого Валентина не лише романтично, а й запорука довгої любові і вірності подружжя.

На щастя, в наш час закоханих пар ніяк не зменшилося. Підтримуючи традицію, пари дарують один одному квіти з «валентинкою». Але як правильно і оригінально оформити святковий букет, і який підібрати подарунок, знає не кожен.

 

Букет повинен складатися з тих квітів, які дуже любить Ваша друга половинка, що підкреслить Вашу увагу і турботу до неї. Допомогти в цьому зможе «Buket-express», в якому працюють високопрофесійні флористи, вони створять букет за Вашим описом, з урахуванням всіх вимог. Доставка квітів здійснюється по всьому світу, тому будьте впевнені, що де б не знаходилось Ваше Кохання, воно обов’язково отримає привітання.

Передзвоніть мені Наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше Поле пусте або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK