МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через мережу
  або заповніть усі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  Введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  Паролі не збігаються
  Увійти

  Є обліковий запис?

  XВхід
  Через мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль повинен складатися мінімум з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає облікового запису?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотний дзвінок
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти
Україна
м. Київ
Lifecell
Київстар
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть номер телефону

Всі контакти

Новорічна флористика 2022

2021-12-09 14:35:00

Новий рік та різдво – одне з найсвітліших сімейних свят, тому новорічний настрій має бути присутнім не лише на святковому столі, а й у всьому будинку.

Хочемо відзначити, що новорічний декор 2022 буде дуже різноманітним, тому що відображає всілякі техніки створення декору, а також поєднує традиції новорічних виробів та інноваційні підходи цього напряму.

Новорічна флористика здатна створити мігічну атмосферу. Новорічна композиція має настільки унікальний зовнішній вигляд, що вона стає неповторною різдвяною прикрасою. Новорічні букети є своєрідним акцентом, який наголошує на святковій новорічній атмосфері.

Для створення флористичних композицій використовують хвойні гілки чи іншу зелень. Це можуть бути гілочки сосни, ялинки або ялівцю. До цього флористичного декору додають живі квіти, ялинкові іграшки, гірлянди та інший декор, який несе новорічний настрій. Що стосується квітів, то в основному використовують троянди та орхідеї.

Головною особливістю флористичних букетів є те, що вони залишаються в ідеальному стані на весь період новорічних свят. Щоб композиція не втрачала свіжість та гарний вигляд, флористи обирають для неї лише якісний матеріал. В свою чергу якісні елементи є запорукою успіху новорічної композиції.

Дуже часто у новорічних букетах можна зустріти свічки. Ці різдвяні атрибути надають композиції завершеності, інколи ж служать для збалансування дуже великих композицій. У флористичній прикрасі іноді можна зустріти одразу кілька свічок.

Різдвяний декор допоможе створити приємну атмосферу, який сьогодні можна вдосталь підібрати в магазинах Buket-express. Якщо ви ще не побрали гарний новорічний декор для дому, ми порадимо дуже стильні ідеї та рішення.

 

Перезвоніть мені Наш менеджер передзвонить Вам якнайшвидше Поле порожнє або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера
Зв'язатися через
Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK