МЕНЮ
 • uk
 • грн
 • Відстежити замовлення
 • Вхід
  XРеєстрація
  Через соціальну мережу
  або заповніть всі поля
  Ел. пошта
  введіть email
  Ім'я
  введіть ім'я
  Телефон
  введіть телефон
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  слабкий пароль
  Пароль
  повторно
  паролі не співпадають
  Увійти

  Є аккаунт?

  XВхід
  Через соціальну мережу
  або введіть свої дані
  Ел. пошта
  введіть email
  Пароль

  Пароль має містити, щонайменше з 6-ти символів

  введіть пароль
  Забули пароль

  Немає аккаунта?

  Реєстрація
0 800 21 54 55
зворотній зв'язок
УКРАЇНА
М. КИЇВ
LIFECELL
КИЇВСТАР
МТС
МТС
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти
УКРАЇНА
М. КИЇВ
LIFECELL
КИЇВСТАР
МТС
МТС
Передзвонити вам ?
Ваш
Телефон

Введіть ваш номер телефону

Всі контакти

Імператорські квіти - півонії

19-05-2015

Півонії, безумовно, одні з найрозкішніших садових багаторічних квітів, вони вважаються справжньою прикрасою весняно-літнього саду і користуються у всіх квіткарів заслуженою любов'ю і популярністю. З кожним роком з'являються все нові і нові сорти - один краше іншого. Батьківщиною перших сортових півоній є Китай, де його вирощують уже понад тисячу років і де він вважають національною квіткою. На сьогоднішній день в світі виведено понад 6000 сортів півоній, які розрізняються між собою і забарвленням, і формою квітки, і термінами цвітіння. Пелюстки півонії не в'януть близько трьох тижнів, тому в Китаї її називають «квіткою двадцяти днів».

Купити півонії зараз може дозволити собі кожен. Але це зараз, а сотні років назад, мати в своєму саду такі розкішні квіти могли одиниці. Півонії в ті часи були символом багатства і цінувалися настільки високо, що купити їх могла тільки людина, що добилася своєю працею багатства, пошани і високого становища в суспільстві.

До речі, назва півонія, походить від імені давньогрецького божества Пеана, колишнього лікарем у олімпійських богів. Причому настільки майстерного, що зміг вилікувати самого Аїда від ран, які наніс йому Геракл. Цим він викликав заздрість свого вчителя, бога лікування Ескулапа і той вирішив отруїти Пеана. Однак Аїд на знак вдячності за зцілення перетворив Пеана в прекрасну квітку, що нагадує величезну троянду. Може бути тому, в давнину півонії приписувалися різноманітні магічні властивості захисту від злих духів, і садити півонії намагалися в самих «значущих» громадських місцях: біля храмів і палаців. Зате сьогодні півонії поширені всюди і важко, мабуть, знайти садову ділянку, яка не прикрашали б запашні шапки цих чудових багаторічників.

Пощастило ж весняним і літнім нареченим - саме на ці часи року припадає зростання і зріз півоній! Наречені цінують півонії за форму бутона, ніжну палітру кольорів, запах і романтичність. Крім того, з давніх-давен півонія вважалася квіткою любові і вірності, а значить не випадково півонія заслужено є фаворитами весільної моди.

Передзвоніть мені Наш менеджер зв'яжеться з Вами якомога швидше Поле пусте або довжина номера занадто коротка Будь ласка, перед відправкою перевірте правильність номера Замовити дзвінок
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
Ваш номер відправлений нашим менеджерам.
OK